VUZKY - klouzací boty na sníh

O NÁS

VUZKY - klouzací boty na sníh

 

                                                           

 

 

VUZKY jsou české klouzací boty na  sníh, se kterými zažiješ spoustu legrace.

Mají jedinečný účelný design. Na prodej jsou v několika barevných variantách vázání, takže si můžeš vybrat tu pravou barvu právě pro tebe. VUZKY jsou víceúčelové, můžeš je použít na ježdění na sněhu, běžkování, klouzání i bruslení. Stačí tvá vlastní zimní obuv od velikosti 19 cm do 36 cm (v EU cca dětská bota od vel. 32 až pánská vel. 46) Obuje je tedy jak dítě, žena, tak pořádný chlap. Zapínání je pomocí suchého zipu, kde jednoduše  upevníš svoje boty k Vuzce a můžeš hned začít jezdit. Brzdit lze pomocí hrany na patě případně podobně jako na lyžích.

 Jsou lehké a skladné, takže se vejdou do každého malého batůžku. Navíc k Vuzkám jeden batůžek dostaneš. VUZKY jsou vyráběny z kvalitního a odolného plastu, který je přizpůsoben všem rozmarům počasí. Navíc není potřeba žádný servis, jako třeba u lyží, takže žádné další investice nečekej.

 

 

DŮVODY, PROČ MÍT VUZKY

 

 

 

 

KDO ZA TÍM STOJÍ A PROČ TO DĚLÁM?

 

Ahoj, já jsem Zuzka! Jsem žena, která má v rukávu vždy spousty bláznivých, ale zároveň zajímavých nápadů a projekt VUZKY je jedním z nich. Miluju nejrůznější druhy sportů a ráda trávím čas aktivně. V létě ráda jezdím na kolečkových bruslích a v zimě mi tato aktivita chyběla, když jsem se o tom bavila s kamarády, přišli jsme na to, že by bylo fajn mít možnost tento pohyb vykonávat i v zimě.

Věřím, že VUZKY vzbudí sportovního ducha v každém z Vás a zažijete s nimi spoustu zábavy i srandy.

Ráda bych také okolí ukázala, že sportovat může opravdu každý, bez většího sportovního nadání a nutnosti složitě plánovat výlety. VUZKY jsou unikátní český produkt, ke kterému není potřeba nic víc, než vlastní boty. Navíc jsou skladné a lehké, vejdou se do každého batůžku a váží pouze něco málo přes půl kila. Zkrátka skvělý společník na zimní výlety a to od těch celodenních až po ty na 5 minut kolem baráku. Chceme podporovat sportovní vyžití jak rodin, tak kamarádů. Sama vím, jak je v dnešní hektické době důležité se zasmát, sem tam si zasportovat a hlavně trávit aspoň nějaký společný čas s přáteli, dětmi nebo rodinou. Proto chci rozšířit VUZKY do každé rodiny. S Vuzkami si totiž můžete užít mnoho zábavy a podpořit sportovního ducha jak dětí, tak dospělých.